I”U”bire și gând pentru inimi românești
marți, 1 martie 2016
Pogă și scrisu`: Dacă n-ar fi "U"…
Pogă și scrisu`: Dacă n-ar fi "U"…
: Aşa cum vine an de an preotul să sfinţească casele, din uşă în uşă, de la om la om, din cameră în cameră, aşa vom merge noi să sfinţim or...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu