marți, 1 martie 2016

Pogă și scrisu`: Dacă n-ar fi "U"…

Pogă și scrisu`: Dacă n-ar fi "U"…: Aşa cum vine an de an preotul să sfinţească casele, din uşă în uşă, de la om la om, din cameră în cameră, aşa vom merge noi să sfinţim or...

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu